Dřevěná skládačka, ukládanka Montessori 180 dílků

199 Kč 164 Kč bez DPH
Dostupné
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěné montessori puzzle. Zábavou je aranžování obrázků podle vzorů na kartičkách nebo vlastní kreativity.Sada obsahuje: 180 kostek různých tvarů a barev, 24 oboustranných kartiček a sáček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÉ PUZZZLE MONTESSORI 180 dílků

Jak rozvinutá je fantazie vaše a vašeho dítěte? Nyní budete mít skvělou příležitost se o tom přesvědčit!

Originální, ale svým předpokladem extrémně jednoduchá hračka s tím určitě pomůže! Díky dřevěnému puzzle vytvoříte nejeden zajímavý vzor!

Aby upoutal pozornost batolete , každé puzzle bylo pokryto barevným nátěrem. To nepochybně povzbudí nejmladší ke hře! A kromě skvělé zábavy vám pomohou identifikovat a pojmenovat viditelné barvy!

Až 180 prvků vám umožní vytvářet opravdu pokročilé obrázky! Jediným omezením bude představivost pořadatele! A až skončí zábava , všechny prvky schováte do praktické látkové tašky!

A když využijete každou myšlenku, která víří hluboko ve vašich myslích a duších, karty vzorů obsažené v sadě vám přijdou na pomoc! Na dvaceti čtyřech kartách vytištěných na obou stranách je celkem čtyřicet osm vzorů různých úrovní obtížnosti!  

Taková společná hračka bude mít pozitivní dopad na rozvoj rodinných vztahů – každá chvilka, kterou s dítětem jako rodič strávíte, bude mít za následek rozvoj vašeho pouta!

Dobrá hračka je hračka, která poskytuje nejen zajímavou zábavu, ale podporuje i celkový vývoj miminka! Podle předpokladů pedagogiky vyvinuté Marií Montessori platí, že čím jednodušší hračka, tím lépe tyto předpoklady splňuje!

Toto dřevěné puzzle pomůže při rozvoji široce chápaných intelektuálních schopností - především kreativity a prostorové představivosti!

Manuální dovednosti nezůstanou pozadu! Uspořádání hádanek bude vyžadovat přesnost a přesnost ruky, stejně jako koordinaci oko-ruka!

Výrobek je celý vyroben ze dřeva , díky čemuž poskytuje nejen dostatečnou pevnost, ale také bezpečnost! Všechny dřevěné prvky jsou pečlivě broušeny a natřeny netoxickou barvou, aby se do jemné rukojeti nezachytila ​​žádná tříska.

Puzzle byly zabaleny v estetickém kartonovém obalu , takže jsou ideální jako dárek!

 

Obsah sady

  • 180 dřevěných kostek v různých tvarech a barvách
  • 24 oboustranných karet
  • látkový sáček na uskladnění

 

Materiál:

  • dřevěné bloky
  • papírové karty

 

Rozměry:

  • kartičky: 8 cm x 6 cm
  • jeden blok (šestihran ): 4 cm x 5 cm
  • rozměry balení : 21 cm x 24,5 cm x 4 cm

Hračka určená pro děti od 3 let (kvůli malým prvkům, které lze snadno spolknout).

Baleno v estetickém, kartonovém obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: