Doprava a platba

Zboží předáváme zásilkové službě PPL, DPD, která Vám zboží doručí v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určují doručující depa dle nakládky jednotlivých vozů doručujících zásilky v daném regionu. Předáme mu Vaše kontaktní údaje a termín doručení si s Vámi již upřesní v den doručení včetně sledování zásilky a informací o následném doručení. 


 PPLDPD

Termín doručení obj.: 1-3 dny, o přesném čase doručení bude informovat přepravce.

DORUČENÍ NA ADRESU - PPL, DPD

Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.
Volíme z přepravní společnosti DPD a PPL. 

Při platbě objednávky na dobírku, tedy zaplacením při předání zásilky.

 

dopravné +99 Kč

dobírka  +37 Kč

 Při platbě objednávky předemtedy klasickým bankovním převodem na náš účet.

 

dopravné +99 Kč

číslo účtu: 2101018380 / 2010 (FIO), variabilní symbol platby je číslo objednávky
( Informace pro platbu se zobrazí po odeslání objednávky a zašleme i v rekapitulaci emailem.)

 Při platbě objednávky platební kartou online, platební brána GOPAYdopravné +99 Kč

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Tato platební metoda je zdarma.Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi.
Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Bc.Lucie Dohnalová jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.


* Zásilková služba PPL je náš externí partner, který má dle pravidel doručit zboží. Pro kontaktování zákaznického servisu Vám doporučujeme využívat telefonní číslo 225 331 500 pro příjemce zásilek. Nebo můžete využít e-mailovou adresu info@ppl.cz. Provozní doba zákaznického servisu je v pracovní dny od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin.


* Zásilková služba DPD je náš externí partner, oddělení zákaznické péče je vám k dispozici na telefonním čísle 225 373 373 každý všední den od 7:00 - 18:00. hodin

overeno_heureka_iko