Solární lampa s pohybovým a soumrakovým senzorem, 100 LED

282 Kč 233 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

100LED solární lampa s pohybovými a soumrakovými senzory. Díky vestavěným senzorům se svítilna automaticky zapne na špatně osvětleném místě a když zaznamená pohyb. Dosah pohybového senzoru je 3-5m. Počet provozních režimů: 3. Rozměry: 13,5 x 9,6 x 5cm. Výhodou je úhlové svícení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SOLÁRNÍ LAMPA SNÍMAČ POHYBU A SOUMRAK 100 LED

Solární lampa nabíjená solárním panelem nám poskytuje bezplatné osvětlení po celý rok. Nevyžaduje elektroinstalaci. Má režim automatického spouštění za soumraku.

Lampa má boční osvětlovací moduly, které osvětlí větší plochu.

Venkovní lampa pro montáž na zeď domu nebo strom. Má baterie - dobíjecí baterie nabíjená slunečním zářením. Lampa a solární část tvoří jeden celek, což usnadňuje instalaci a obsluhu. Je vybaven soumrakovým a pohybovým senzorem. Lze jej použít i v interiéru, v garáži nebo na chodbě.

Lampa se velmi snadno instaluje a nevyžaduje žádné nářadí ani kabeláž. Svítidlo stačí přišroubovat šroubem nebo přilepit oboustrannou páskou na vybraný povrch.

V horní části lampy je solární panel s přesnými senzory soumraku a pohybu. Hlavní světlo se aktivuje, když senzor zaznamená pohyb v dosahu 3/5 metru, pokrývající oblast 120 ° , a zhasne, když pohyb zmizí.

Má 3 provozní režimy:

 1. Světlo se rozsvítí, když je detekován soumrak.

 2. Světlo se rozsvítí za soumraku, když detekuje pohyb, a po 20 sekundách se vypne.

 3. Světlo se rozsvítí, když zaznamená pohyb, a po 20 sekundách zhasne.

Díky automatickému ukládání energie do baterií a vestavěných senzorů si můžeme v důležitých okamžicích užít jasnou auru, aniž bychom zasahovali do zapínání nebo chodu svítilny. To umožňuje velké pohodlí a poskytuje nebývalý komfort.

Lampa je vybavena pohybovými a soumrakovými senzory, což znamená, že s ní (po zvolení režimu) nemusíme nic dělat. V případě potřeby se automaticky zapne a po určité době se vypne.

Je to moderní a pohodlné řešení pro každého. Univerzální vzhled bude dobře fungovat v mnoha aranžmá a bude dokonale ladit s charakterem vašeho domova a zahrady.

Základní obnovitelný zdroj energie, kterým je solární energie, znamená, že se mnoho lidí rozhodne pro její využití, aby vyhovělo nadcházejícím standardům a trendům. Taková energie je přirozená, bezplatná, široce dostupná a zcela bezpečná. Investice do zařízení na solární pohon přináší nejen hmatatelné finanční výhody, ale také přímý dopad na záchranu planety.

Technické parametry:

 

 • Materiál: plast

 • Černá barva

 • Napájení: solární

 • Počet žárovek: 100 LED

 • Počet režimů: 3

 • Dosah snímače pohybu: 3-5 metrů

 • Světelný tok: 600/700Lm

 

Obsahuje:

 

 • 2x šrouby

 • 2x rozšiřující zástrčka

 • svítilna

 

Rozměry:

 

 • Lampy: 13,5 cm x 9,6 cm x 5 cm

 • Balení: 14 cm x 6,5 cm x 10,5 cm

 

Baleno v kartonové krabici.

Doplňkové parametry

Kategorie: LED svítilny, reflektory
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: