Koloběžka pro děti a dospělé Ailo brzda, tlumič přední, zadní 200 mm černá

1 373 Kč 1 135 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Městská koloběžka určená pro osoby starší 8+, výšky 145 - 195 cm. Odolná hliníková konstrukce umožňuje nosnost až 100 kg. Koloběžka je vybavena předními a zadními tlumiči, stojánkem a brzdou v blatníku. 200mm kolečka. Je skládácí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací městská koloběžka AILO dětská i pro dospělé do 100 kg.

Jízda na koloběžce po městě je zejména na jaře a v létě skvělou alternativou k používání veřejné dopravy nebo auta. Rok od roku stále více dětí volí tento dopravní prostředek na delší a kratší vzdálenosti.

Městské koloběžky se od výkonnostních liší některými funkcemi a technickými parametry, protože jsou přizpůsobeny specifické povaze městského ježdění. Pokud bude vaše dítě cestovat převážně po chodnících nebo uličkách.

Doporučujeme zvolit skládací městskou koloběžku AILO, která bude dobře fungovat na nerovných chodnících a jiných površích typických pro město.

Koloběžka AILO je velmi dobře připravena na jízdu po městě. Je vyrobena z velmi odolné hliníkové slitiny, takže se nezalekne žádné nerovnosti terénu.

Má větší a velmi odolná kolečka o velikosti 200 mm, která si lépe poradí v městském prostoru a umožňují větší rychlost. Koloběžka má velmi dobrou přilnavost, což znamená, že i při rychlejší jízdě se na ní dítě cítí bezpečně.

Má dva tlumiče (přední a zadní), které výrazně zlepšují jízdní komfort přes nerovnosti na silnici. Rukojeti řídítek mají gumové úchyty a platforma je s protiskluzovým materiálem.

Koloběžku AILO, jak se na městské vozidlo sluší, lze složit a vzít s sebou na různá místa, například do školy nebo do práce. Má systém pro snadné skládání řídítek a řídítka jsou po složení zajištěna speciálním háčkem.

KOLOBĚŽKA PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Koloběžka má stojánek, který umožňuje pohodlné zaparkování kdekoli. Díky tomu je výlet po městě pro dítě ještě atraktivnější. Například při rodinné projížďce se můžete zastavit na zmrzlinu, opřít koloběžku o stojan a naplno si vychutnat lahodnou svačinku. Noha je skládací, takže ji lze v případě potřeby odšroubovat.

Model AILO je svými parametry vhodný i pro teenagery a dospělé. Nosnost je do 100 kg, výška uživatele se pohybuje od 145 do 195 cm.  

Technické specifikace

  • Věkové rozmezí od 8 let
  • Doporučená výška 145 - 195 cm
  • Nosnost do 100 kg
  • Typ rámu: odolný hliník
  • Velikost kotouče 200 mm
  • Šířka platformy 140 mm
  • Protiskluzové rukojeti s kryty
  • Délka řídítek 375 mm
  • Tlumič vpředu i vzadu
  • Brzda blatníku

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Gimme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: