Dětská ping pong sada se síťkou, pálky, míčky

419 Kč 346 Kč bez DPH
Dostupné
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Skvělý set na stolní tenis. Tento sport zlepšuje fyzickou zdatnost a rozvíjí inteligenci dítěte. Snadná montáž, hodí se na desku stolu o tloušťce max. 5 cm. Sada obsahuje: 2 pálky, 3 míčky, síť. Rozměr sítě: 170 x 14 cm. Pálky: 25,5 x 14,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní tenis je hra pro všechny od 5 do 100 let.

Pingpongový set na stolní tenis se snadno sestavuje. Síť instalujeme prakticky na každý stůl a rakety a míčky umožní okamžitě začít vzrušující hry.

Rakety jsou určeny pro rekreační hru, použitá guma zajišťuje rychlost a velmi dobrou kontrolu.

Síť po nasazení je dobře napnutá, po hře se dá velmi rychle složit.

Tento sport je pro dítě výborným prostředkem psychofyzického rozvoje . Stolní tenis pomáhá rozvíjet inteligenci již od útlého věku . Zároveň zvýšení fyzické zdatnosti našeho batolete. Tato disciplína má významný vliv na rozvoj mozku, protože hra má velmi dobrý vliv na koordinaci mezi rukou a zrakem. Při zápasech se hráč musí soustředit na míč a dostatečně rychle reagovat.

Stolní tenis zvýší inteligenci dítěte, protože vyžaduje zvládnutí řady taktických dovedností: pravidla, strategie, individuální styl hry. Ping-pong umožňuje dětem lepší vstup do dospělosti – díky hře ti nejmenší získávají psychickou odolnost, v dnešní době tolik potřebnou.

Stolní tenis je hra, která má obrovský pozitivní dopad na vývoj dítěte, a to jak po stránce fyzické, tak i psychické. S naší sadou můžete své dobrodružství s tímto sportem začít velmi rychle.

 Obsah sady:

  • dvě rakety na stolní tenis,
  • 3 pingpongové míčky
  • síť

Rozměry:

max síť: 170 cm x 14 cm

hodí se na desku stolu o maximální tloušťce 5 cm

Rakety: 25,5 cm x 14,5 cm

Rozměry balení: 28cm x 25,5cm x 6cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky sportovní
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: