Lulilo senzorická manipulační deska Misiao

599 Kč 495 Kč bez DPH
Dostupné
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Výrobek podněcuje batole ke kreativnímu vymýšlení nových her, což pozitivně ovlivňuje jeho kreativitu a představivost!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMYSLOVÁ MANIPULAČNÍ DESKA 

Skvělá zábava a rozvoj zároveň? Mohlo by existovat něco, co by uspokojilo dítě i rodiče?

Je to možné díky manipulační desce! Překvapivě jednoduchá hračka, která vám umožní hodně!

Podle principu pedagogiky vyvinutého Marií Montessori platí, že čím méně složitá hračka je, tím je lepší pro vývoj dítěte. Podle této filozofie takový výrobek podněcuje batole ke kreativnímu vymýšlení nových her, což pozitivně ovlivňuje jeho kreativitu a představivost! Senzorická tabule těmto předpokladům dokonale odpovídá!

Aby upoutala pozornost dítěte a povzbudila je ke hře, má tabule tvar roztomilého plyšového medvídka a použité barvy jsou příjemné a lahodí oku!

Na desce je mnoho prvků, které jsou zaměřeny na aktivaci batolete , od nejjednodušších činností, jako je pohyb kuliček na počítadle, až po ty složitější, jako je otevírání zámku klíčem!

Každý okamžik strávený hrou s tabulí má mimořádně pozitivní vliv na celkový vývoj batolete! Hra s malými prvky zvýší vaše motorické dovednosti! Batole rychle rozvine své manuální dovednosti, zejména jemnou motoriku! Zvýší se přesnost, hbitost a síla prstů , stejně jako přesnost pohybů rukou! Koordinace oko-ruka se také rychle zlepší!

Zpočátku může být hraní s tabulí docela obtížné! Vybírání zámků, spon a řešení dalších „hádanek“ bude vyžadovat hodně soustředění a pozornosti ! Abyste pochopili, jak určité prvky fungují, vaše ratolest bude muset být trpělivá!

Většina prvků produktu je vyrobena ze dřeva , díky čemuž je extrémně odolný, a jeho doplňkové prvky jsou vyrobeny z plastu nebo kovu! Všechny hrany byly pečlivě obroušeny , aby se eliminovalo riziko zapíchnutí třísky a případného zranění dítěte!

Výběrem hraček vyrobených ze dřeva ulevíte životnímu prostředí! Zanechávají mnohem menší uhlíkovou stopu než jejich plastové protějšky, což snižuje jejich negativní dopad na životní prostředí na minimum!

Materiál: dřevo + plastové a kovové prvky

Rozměry desky : 28 cm x 40 cm

Tloušťka desky: 1,5 cm

balení: 31 cm x 9 cm x 42 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: