Ochranná zábrana na postel Easy šedá 150 cm

674 Kč 557 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Praktická zábrana na postel. Zajistí klidný spánek a postará se o to, aby dítě nespadlo na zem. Jeho instalace je extrémně snadná, stačí jej zasunout pod matraci. Materiál: kovový rám + plast. Šířka zábradlí: 150 cm. Výška: 45 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OCHRANNÁ ZÁBRANA NA POSTEL 150 CM ŠEDÁ

Probouzíte se uprostřed noci a všimnete si, že vaše batole špatně spí? Takže si to vezmete do své postele, která může být pro tolik lidí příliš stísněná!

Nemůžete tedy spát, protože se bojíte, že vaše dítě nebo vy spadnete na zem. V takové situaci bude bezpečnostní zábrana mimořádně nápomocná!

Praktický ochranný kryt na postel zabrání tomu, aby ji omylem neopustil každý, kdo se přiblíží k jejímu okraji! Všichni budete ležet bezpečně a pohodlně , a to zajistí příjemný spánek jak rodičům, tak miminku!

Design zábradlí je řešen jednoduchým způsobem, takže se hodí do dekoru každé postele i ložnice. Nemusíte se bát, že narušíte krásu celého pokoje!

Montáž zábradlí je neuvěřitelně snadná! Začněte tím, že jej složíte a vložíte příslušné prvky rámu do otvorů síťoviny. Pak už jen stačí zvednout matraci postele a umístit vyčnívající stojany pod zábradlí!

Pokud se vaše batole vrátí do své postýlky, můžete své místo na spaní snadno vrátit do původního stavu díky skládacím pantům! Stiskněte tlačítka na obou stranách a zábradlí snadno složíte tak, aby nevyčnívalo nad úroveň matrace!

Rám zábradlí je vyroben z velmi odolných materiálů. K vytvoření hlavních prvků je použit odolný kov a spojovací prvky jsou vyrobeny z tvrdého plastu odolného proti poškození.

Síťka je vyrobena tak, abyste mohli miminko pohodlně pozorovat, pokud je na druhé straně.

Použití vhodných materiálů a technologií znamená, že potah v případě potřeby podpoří nejen dítě, ale i dospělého! Všichni můžete bez obav strávit noc!

Materiál:

  • kovový rám s plastovými prvky
  • materiál: polyester

Rozměry:

  • šířka zábradlí 150cm
  • výška zábradlí : 45 cm
  • délka chodidla pod matrací: 36 cm

Rozměry balení: 78cm x 15cm x 10cm

Baleno v kartonové krabici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zábrany na postel
Záruka: 2 roky
Výrobca: Guimo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: