Stavebnice květinová zahrada 104 dílků

495 Kč 409 Kč bez DPH
Dostupné >
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Skvělé stavební kostky pro děti. Množství prvků a rozmanitost barev vám umožní vytvořit krásnou květinovou zahradu. Hra bude rozvíjet manuální a intelektuální dovednosti dítěte. Materiál: plast. 104 dílků.  Rozměr: 36,5 x 37 x 16,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květiny jsou symbolem krásy, zvláště při správné péči. Jejich zajímavé barvy dodají kouzlo každé místnosti!

Společně se svým dítětem si můžete vybudovat krásnou květinovou zahradu! Společně strávený čas umožní rodinným vztahům vzkvétat!

Barvy květin obsažených v sadě jistě přitáhnou pozornost dítěte a povzbudí ho ke hře! Stavba vlastní zahrady může být zábava pro dívky i chlapce!

Díky 104 prvkům je produkt opravdu zábavný! Navíc po složení bude zahrada nevšední ozdobou! Svým stylem snadno zapadne do světlého interiéru dětského pokoje!

Postavit si vlastní zahradu může být docela těžký úkol! Bude to vyžadovat spolupráci mnoha dovedností mladého zahradníka! V první řadě se zapojí jeho fantazie a kreativita! Když se design nejprve vytvoří v hlavě, pak se musí přenést do reality! Nejdůležitější pak budou různé manuální dovednosti – včetně přesnosti prstů a rukou, stejně jako přesnost pohybů a koordinace oko-ruka!

Sada obsahuje 104 ks.

Materiál : plast

Věk dítěte : 3+

Rozměry ukázkové zahrady: 36,5 cm x 37 cm x 16,5 cm

Rozměry balení : 40 cm x 29 cm x 9 cm

Kompatibilni s Lego block.

Výrobek je balen v estetickém kartonovém obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: Doris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: