Logická ukládanka tetris na stojánku

465 Kč 384 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

Fantastická logická hra v populárním Tetrisu. I přes jednoduchá pravidla vás hra zabaví na dlouhé hodiny. Povzbudí vás k pečlivému přemýšlení a plánování. Bude rozvíjet kreativitu a prostorovou představivost. Materiál: plast / dřevo. Deska: 24 x 18 x 2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logický tetris, hlavolam ukládací. 

Co může být lepšího než hračka , která vám nejen poskytne hodiny skvělé zábavy, ale také se hodně naučí? Co víc jako rodič potřebujete?

Podle principů pedagogiky, které vyvinula Maria Montessori , čím jednodušší hračka je, tím více výhod může při hraní s ní přinést!

Tyto předpoklady dokonale zapadají do skládačky ve tvaru známé hry "tetris"! Pravidla této logické hry jsou extrémně snadno pochopitelná a zároveň nabízejí mnoho možností.

Základní zábavou je uspořádat kostky v sadě tak, aby nikde nezůstalo prázdné místo! Obtížnost tohoto úkolu se zvyšuje, když místo vybírání dílků skládačky vybíráte je náhodně!

Vaše ratolest bude samozřejmě moci používat desku k vytváření zajímavých vzorů! Jediným omezením hry je představivost hráče!

Barevné kostky nepochybně přitáhnou pozornost vašeho dítěte a povzbudí je ke hře ! Zajímavý a jednoduchý design hračky z ní udělá skvělou dekoraci do každého dětského pokojíčku!

Společná rodinná zábava vám umožní nejen příjemně strávit čas, ale také upevní vaše vztahy!

Tato logická hra s sebou přináší spoustu vzdělávací hodnoty! Především to hráče podnítí k přemýšlení a podpoří pečlivé plánování situace! Rozvine také prostorovou představivost , a když se puzzle použije k vytvoření vzoru, také představivost a kreativitu! A to vše díky své jednoduchosti!

Taková hra prospěje i manuálním dovednostem dítěte , zejména přesnosti prstů a rukou a také nesmírně důležité zrakové a motorické koordinaci!

Výrobek vydrží více než jedno hraní, protože je vyroben z odolného plastu a odolného dřeva! Dřevěné prvky byly navíc pečlivě obroušeny, aby se eliminovalo riziko přilepení třísky!

Bude skvělý jako dárek, protože je zabalen v estetickém kartonovém obalu!

Materiál: plast / dřevo

Rozměry:

  • Počet prvků: 42 bloků
  • Rozměry desky: 24 cm x 18 cm x 2 cm
  • Rozměry ukázkového bloku: 4,3 cm x 2,9 cm x 0,5 cm
  • Rozměry balení: 25,5cm x 19cm x 5cm

Věk: 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: