Logická matematická hra - ukládání tučňáků

Značka: INKA
534 Kč 441 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Skvělá logická hra pro děti. Mladým matematikům se bude líbit. Zábava učí počítat a provádět matematické operace. Hra také rozvíjí jemnou motoriku a barevné odlišení.Tučňák: 2,5 x 4 cm. Stojany: 31 x 3,5 x 2,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOGICKÁ HRA UČENÍM MATEMATIKY BAREV POČÍTÁNÍ TUČŇÁKŮ 

UČENÍ HROU!

Potřebuje vaše dítě zlepšit své numerické dovednosti? Nebo je možná chcete naučit základy matematiky? Hledáte způsob, jak je povzbudit k učení? Tato hra bude perfektní!

Hra dokonale spojuje učení s příjemnou zábavou , což dítěti jistě usnadní osvojení základů matematiky, které jsou v tomto věku obtížné.

100 barevných tučňáků podporuje společné učení. Sada navíc obsahuje 10 dlouhých plastových kostek ledu, které lze spojovat do dlouhých řad nebo linií. Jakmile jsou všechny kostky spojené, můžete řešit rovnice až do 100 .

Umístění tučňáků na kostky ledu rozvíjí jemné motorické dovednosti a umožňuje efektivní učení dětem, které se učí vizuálním nebo kinestetickým způsobem .

Hra bude ideální pro různé věkové skupiny. Pro menší děti bude skvělou možností začít dobrodružství s touto hrou způsobem, který mě vyžaduje: rozlišování barev, seskupování podle společného znaku. Starší děti mohou být postaveny před větší výzvu: počítat s tučňáky do 10, do 50 nebo dokonce do 100.

Manuál obsahuje více možných variant hry. Ale tím to nekončí! Doporučujeme vám vytvořit si vlastní verze hry přizpůsobené potřebám dítěte.

Tučňáci vám pomohou zlepšit vaše matematické dovednosti – počínaje jednoduššími rovnicemi, dělat stále obtížnější rovnice díky získané praxi.

Obsah sady:

  • 100 tučňáků (10 barev)
  • 10 tácků

Materiál: plast

Věk dítěte: 5+

Rozměry:

  • tučňák: 2,5 cm x 4 cm
  • stojánek: 31 cm x 3,5 cm x 2,5 cm
  • balení: 33 cm x 20,5 cm x 8,5

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: