Dřevěné Montessori puzzle v krabičce 50 dílků

347 Kč 287 Kč bez DPH
Skladem >
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

50 oboustranných karet s obrázky - vzory k uspořádání, 2 kovové krabičky pro uložení karet a hlavolamů, 36 dřevěných puzzle různých tvarů a barev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné Montessori puzzle v krabičce 50 dílků

Originální, ale svým předpokladem extrémně jednoduchá hračka s tím určitě pomůže! Díky dřevěnému puzzle vytvoříte nejeden zajímavý vzor!
A když využijete každou myšlenku, která víří hluboko ve vašich myslích a duších, karty vzorů obsažené v sadě vám přijdou na pomoc! 
Dobrá hračka je hračka, která poskytuje nejen zajímavou zábavu, ale podporuje i celkový vývoj miminka! Podle předpokladů pedagogiky vyvinuté Marií Montessori platí, že čím jednodušší hračka, tím lépe tyto předpoklady splňuje! Taková společná hračka bude mít pozitivní dopad na rozvoj rodinných vztahů – každá chvilka, kterou s dítětem jako rodič strávíte, bude mít za následek rozvoj vašeho pouta!

Toto dřevěné puzzle pomůže při rozvoji široce chápaných intelektuálních schopností - především kreativity a prostorové představivosti!

Manuální dovednosti nezůstanou pozadu! Uspořádání hádanek bude vyžadovat přesnost a přesnost ruky, stejně jako koordinaci oko-ruka!

Učení anglických slovíček – jména jsou uvedena na kartičkách.

Obsahuje:

  • 50 oboustranných karet s obrázky - vzory k uspořádání,
  • 36 dřevěných puzzle různých tvarů a barev,
  • 2 kovové krabičky pro uložení karet a hlavolamů.

 

 Věk od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: Doris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: