Dřevěné Montessori puzzle 155 dílků

298 Kč 246 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Vícedílné dřevěné montessori puzzle. Bloky v různých tvarech a živých barvách jsou skvělou zábavou na mnoho hodin. Sada obsahuje mimo jiné 24 karet s hádankami s 5 úrovněmi obtížnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 130 dřevěných kostek v různých tvarech a živých barvách představuje nekonečné možnosti zábavy! Solidně vyrobená hračka zajistí vašemu dítěti hodiny zábavy.

Nechte své dítě učit se hrou!

Batolata se díky kostkám naučí a zachovají názvy barev a tvarů a rozvinou schopnost logického myšlení. Bloky mohou být také úvodem do učení o sklizni. Nejvíce zábavy vám ale přinesou hádanky!

Krabice obsahuje 24 karet s hádankami 5 úrovní obtížnosti . V levé horní části každé karty je uveden počet hvězdiček odpovídající úrovni hádanky. Nechte své dítě, aby složilo hádanku tak, že se podívá na kartu a poté bez výzvy. Názvy předmětů v angličtině vám navíc pomohou naučit se a upevnit cizí jazyk.

 

Má vaše dítě bujnou fantazii a miluje tvoření? Tuto hádanku bude milovat! Ostatně nemusíte používat karty. S těmito malými prvky můžete vytvářet své vlastní předměty, obrázky a dokonce vyprávět celé příběhy. Nechte rozvíjet kreativitu vašeho dítěte!

Hračka určená pro děti od 3 let (kvůli malým prvkům, které lze snadno spolknout).

Sada obsahuje 155 prvků

  • 130 dřevěných kostek v 6 tvarech

  • 24 karet se vzory k vyřešení s 5 úrovněmi obtížnosti

  • Taška na uskladnění cihel

Rozměr krabice: 21,5 cm x 25 cm x 4,5 cm

Baleno v kartonové krabici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Druh výrobku: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: