Dětský ruční tetris barevný

299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Fantastická logická hra, jejíž pravidla jsou velmi jednoduchá - musíte uspořádat barevné bloky tak, aby nezůstala žádná prázdná místa. Hra dokonale rozvíjí manuální dovednosti a logické myšlení. Materiál: plast.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tetris je klasická hra, která přichází v mnoha variantách. Jednoduchá pravidla a intelektuální výzva, které hra nabízí, jsou důvodem její popularity. Rodiče jej dobrovolně volí, aby zajistili svému dítěti zábavu spojenou s intelektuálním a manuálním rozvojem.

JEDNODUCHÁ PRAVIDLA – ZÁBAVA OD 3 LET

Pravidla hry jsou velmi jednoduchá - náhodně vybírejte barevné bloky a umístěte je na desku zdola nahoru tak, aby desku zcela a těsně zaplnily. I když se to může zdát jednoduché, pro mladší děti bude hraní náročné, což s trochou tréninku začnou překonávat.

70 prvků prakticky neomezuje počet kombinací a pořadí, ve kterém lze bloky uspořádat - poskytne spoustu zábavy na dlouhou dobu.

ROZVOJ SPOJENÝ SE ZÁBAVOU

Hra tetris může zpočátku působit mírné potíže, ale z dlouhodobého hlediska se zjednoduší a zároveň rozvine mnohé z dětských schopností - podpoří kreativní a nekonvenční myšlení a rozvine intelektové schopnosti dětí.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY

Materiály použité ve hře jsou extrémně odolné a pro děti zcela bezpečné. Díky tomu mají rodiče jistotu, že jim hračka zůstane dlouhou dobu.

INFORMACE O PRODUKTU

TECHNICKÉ PARAMETRY:

  • Věk dítěte: 3+
  • Počet prvků: 70
  • Materiál: plast

ROZMĚRY:

  • Rozměry desky: 23 cm x 16 cm x 5 cm
  • Rozměry bloku vzorků: 2 cm x 2 cm
  • Rozměry balení: 26,5cm x 20,5cm x 6cm

Výrobek je balen v estetické kartonové krabici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Výrobce: Inka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: