Praktická pumpa na kolo s držákem,měřičem,koncovky

300 Kč 248 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení

Praktická pumpa na kolo s meřičem tlaku. Nezbytný doplněk pro každou jízdu na kole. Sada obsahuje držák pro pohodlné umístění pumpy na rám jízdního kola. Materiál: plast. Rozměry: 32,5 x 4 x 10 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při jízdě na kole je nezbytný správný tlak v pneumatikách vašeho kola. Když je vzduchu v pneumatikách stále méně, je řízení obtížnější – zvyšuje se valivý odpor kol, a šlapání tak vyžaduje větší námahu. Je také třeba připomenout, že podhuštěné pneumatiky se rychleji opotřebovávají.

 

PROČ POTŘEBUJETE KONTROLOVAT TLAK V PNEUMATIKÁCH?

Jízda s nedostatečně nahuštěnými pneumatikami ovlivňuje výkon kola a může poškodit různé části, jako je duše. Jízda na takových pneumatikách navíc znamená, že kolo může klást větší odpor, což se pro jezdce promítá do větší únavy. Proto se vždy vyplatí mít s sebou pumpu, která takovým případům snadno zabrání!

 

PUMPA S MANOMETREM - NEZBYTNÝ DOPLNĚK KAŽDÉHO CYKLISTY!

Vzduch opouští kola nejen při netěsnosti ventilů nebo mechanickém poškození pneumatiky, ale také při správné jízdě – pokles tlaku vlivem tlaku je přirozený fyzikální jev.

Správná úroveň tlaku v pneumatikách usnadňuje jízdu, překonávání překážek a zabraňuje příliš rychlému opotřebení pneumatik a kol. A k jeho měření slouží manometr – ten ukazuje přesný tlak v pneumatikách. Vyplatí se nezapomenout zkontrolovat vhodný rozsah tlaku nafukovacích kol - bývá vyznačen na pneumatice.

 

RUČNÍ PUMPA NA KOLO JE IDEÁLNÍ PRO KAŽDOU TRASU!

Pumpa na kolo je jedním ze základních nástrojů, které by měl mít každý člověk, který vlastní jízdní kolo. Protože nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit!

Co když potřebujete nafouknout pneumatiky za jízdy? Žádný problém! Praktický držák v sadě tento problém vyřeší - lze jej namontovat na kolo, pumpu na kolo tak můžete mít stále u sebe.

Malá velikost pumpy také umožňuje schovat ji do cyklistické brašny nebo batohu. Díky tomu pneumatiku nafouknete raz dva a vyrazíte na cestu!

 

JAKOU PUMPU NA KOLO VYBRAT?

Správná cyklistická pumpa by měla splňovat několik požadavků. A naše pumpa je určitě všechny splňuje! Jeho hlavní rysy jsou:

  • Malá velikost - snadno se vejde do brašny na kolo nebo batohu
  • Včetně držáku jízdního kola - vyhrazený držák pumpy pro montáž na rám jízdního kola
  • Tlakoměr – kontrola správného tlaku v pneumatikách bude extrémně snadná
  • Vynikající kvalita - vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, zajišťujících vynikající odolnost a účinnost při četných čerpání

 

INFORMACE O PRODUKTU:

Materiál: plast

ROZMĚRY:

  • Pumpa na kolo: 32,5 cm x 4 cm x 10 cm
  • Balení: 35 cm x 10 cm x 4 cm

Výhody: rychloupínák, koncovky na nafoukání doplňků v domácím užívání

Pumpa na kolo balená ve fóliovém obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Výrobce: L-Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: