Nastavitelný stojan na rám kola

277 Kč 229 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Praktický zadní stojánek na kolo. To vám umožní pohodlně umístit kolo kamkoli. Díky univerzálnímu montážnímu systému je stojan vhodný pro mnoho modelů jízdních kol. Materiál: hliník. Výškové nastavení: ano. Délka: 29 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

STOJAN NA KOLO 

Stojan na kolo se bude hodit kdykoliv, když potřebujete sesednout z kola. Dá se pohodlně nastavit jedním pohybem nohy a každé kolo bude stát stabilně!

Pevný pant usnadňuje složení a rozložení nohy. Navíc si můžete být jisti, že se výrobek během jízdy ani při té rychlé a extrémní nerozbije!

JAK NAMONTOVAT STOJAN NA KOLO?

Montáž patky je velmi snadná a rychlá - stačí odšroubovat upevňovací prvek výrobku, a následně jej přišroubovat na zvolené místo kola na spodní trojúhelník rámu a je hotovo! Díky tomuto montážnímu systému nepotřebujete speciální otvory na rámu kola a nemusíte se starat o tloušťku rámu - šrouby lze dotáhnout v závislosti na požadavcích rámu.

UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA KOLA!

Stojan je nastavitelný, takže je ideální pro každé kolo. Jeho délku si můžete libovolně nastavit tak, aby co nejvíce seděla na model kola. Tím také zajistíte správný úhel sklonu.

STABILNÍ PODPORA KOLA DÍKY BEZPOČTU ZASTÁVEK!

Stojan na kolo je vyroben z vysoce kvalitního materiálu - poskytne nejen vynikající pevnost a stabilitu, ale také zaručí fantastickou bezpečnost pro každé kolo.

INFORMACE O PRODUKTU:

Výškové nastavení: ano

Materiál: hliník

ROZMĚRY:

  • Noha (délka): 29 cm
  • Zapínání: 10 cm x 5 cm x 3 cm
  • Balení: 35 cm x 5 cm x 3 cm

Zadní stojan na kolo balený ve fóliovém obalu.

Není vhodný pro těžké elektrické kola!

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Výrobce: L-Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: