3 panelová LED solární lampa s pohybovým a soumrakovým senzorem

431 Kč 356 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení

3 LED panely osazené celkem  171 COB diodami zajišťují správné osvětlení prostoru až  50 m2 .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojitá LED solární lampa s pohybovým a soumrakovým senzorem

 

Lampa má 3 automatické  programy svícení aktivované tlačítkem na krytu a plně nastavitelnou rukojetí a bočními svítilnami.

Díky samostatnému modulu lze solární panel  zavěsit na dobře osvětlené místo až 5 metrů od LED lampy .

IP65  - Plná odolnost proti povětrnostním vlivům.

2400 mAh baterie  napájená  solární energií .

Ideální pro osvětlení vaší nemovitosti

Solární lampa je navržena tak, aby poskytovala velké množství světla pomocí  bezplatné  obnovitelné energie . 3 LED panely osazené celkem  171 COB diodami zajišťují správné osvětlení prostoru až  50 m2 .

 

Moderní  polykrystalický solární panel  s velkou plochou namontovaný na externím modulu zajišťuje  vysokou účinnost  a účinnost lampy.

 V létě za slunečných dnů stačí k plnému nabití baterie svítilny cca  6 hodin , která dokáže svítit na plný výkon cca  8 hodin . V zimě se doba nabíjení může prodloužit na 24 hodin.

Solární lampa je ideální formou pro osvětlení prostoru  kolem domu , příjezdových cest, zahrad, rekreačních pozemků nebo kempů. Má širokou škálu použití, plné nastavení rukojetí  a bočních svítilen. Umožňuje nespočet montážních kombinací. Modul se solárním panelem potřebuje pouze nekrytý prostor.

Přesný vestavěný pohybový senzor  pokrývá oblast  120°  a má dosah až 5m.

Buďte EKO

Základní obnovitelný zdroj energie, kterým je solární energie, znamená, že se mnoho lidí rozhodne pro její využití, aby vyhovělo nadcházejícím standardům a trendům. Taková energie je přirozená,  bezplatná, široce dostupná  a zcela bezpečná. Investice do zařízení na solární pohon přináší nejen hmatatelné finanční výhody, ale také přímý dopad na  záchranu planety .

 

Bezkonkurenční pohodlí

Díky samovolnému  ukládání energie do baterií a vestavěných senzorů si můžeme v důležitých okamžicích užít jasnou auru, aniž bychom zasahovali do zapínání nebo provozu svítilny. To umožňuje  velké pohodlí  a poskytuje  nebývalý komfort.

Lampa je vybavena pohybovými a soumrakovými senzory, což znamená, že s ní (po zvolení režimu) nemusíme nic dělat. V případě potřeby se automaticky  zapne a po určité době se vypne.

Je to  moderní  a  pohodlné  řešení pro každého. Univerzální vzhled bude dobře fungovat v mnoha aranžmá a bude dokonale ladit s charakterem vašeho domova a zahrady.

 

Lampa je vybavena 3 nezávislými programy svícení:

1. LED lampa  se rozsvítí za soumraku, když je detekován pohyb . Poté  se lampa po několika desítkách sekund  automaticky  vypne   , pokud senzor nezaznamená žádný pohyb.

2. Kontrolka LED   trvale svítí  v nízkém režimu  (10% výkon). Když je detekován pohyb,  lampa se rozsvítí  na plný výkon . Lampa se poté  po několika desítkách sekund  automaticky  přepne do slabého režimu,  pokud senzor nezaznamená žádný pohyb. 

3. LED lampa neustále pracuje  v úsporném režimu  (30% výkon), pohybový senzor je neaktivní.

 

Efektivní zdroj světla

COB (chip-on-board) LED diody použité v lampě   jsou  nejnovější  a  nejmodernější  technologií dostupnou na trhu. Jsou vysoce kvalitním zdrojem  silného a jasného světla . Diody jsou díky své struktuře ideální pro stavbu lamp.

Ve srovnání se staršími LED technologiemi používanými v jiných lampách  vyzařují lepší,  soustředěnější a vyváženější  paprsek při  nižší spotřebě energie .

Hlavními výhodami COB diod je  prodloužená životnost  díky tepelné odolnosti,  rovnoměrnost  a  intenzita  vyzařovaného světla a  vysoká energetická účinnost .

 

Technické specifikace:

 

vestavěný, přesný senzor pohybu a soumraku.

světelný zdroj: 90 COB LED

- doba úplného nabití lampy:  6 hodin (léto)  - 24 hodin (zima)

doba svícení lampy  (ze 100% baterie):  8 hodin

- Baterie:  2400 mAh

- typ rozložení světla:  rozptýlené světlo

- úhel dopadu:  120 stupňů.

- barva:  Diamond White , studená bílá

- stupeň ochrany:  IP65  - voděodolný, ochrana proti prachu, písku a prachu

- vlastní napájení ze solárního panelu  5,5V/1,8W

- provozní rozsah od -40 °C do +50 °C

- účinnost pohybového senzoru: 5m

Rozměry lampy :

- šířka: 280 mm

- výška: 90mm

- hloubka: 40 mm, s rukojetí 95 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: LED svítilny, reflektory
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: