Oboustranné fixy v pouzdře 168 kusů

488 Kč 403 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Každý fix má dva hroty – široký a tenký.  Sada obsahuje 168 barevných fixů v pouzdře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 168 fixů, které budou skvělou volbou bez ohledu na to, zda jste dítě, architekt, grafik, zkušený ilustrátor nebo kreslíř, který teprve začíná své umělecké dobrodružství. Fixy jsou skvělý nápad pro každého – můžete s nimi kreslit, psát, ilustrovat, skicovat, stínovat, navrhovat, barvit atd.

 Každý popisovač má  dva hroty , široký hrot – ideální pro malování na větší plochy a tenký hrot – pro vytváření tenkých a přesnějších linií pro zjemnění detailů. Správně zvolený hrot poskytne více detailů v kresbě nebo lepší krytí.

 Alkoholový inkoust poskytuje vynikající stínování - barvy se navíc snadno vzájemně mísí , což umožňuje rychlé prolnutí barev. Alkoholový inkoust také rychle pronikne do papíru, takže se při malování nerozmazává a po zaschnutí se stává stálým.

 Vybarvování nebo kreslení fixy je skvělá zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé. Dokonale procvičuje manuální zručnost a zároveň umožňuje uvolnit se a zapomenout na problémy.

Sada je perfektním dárkem pro každého kreativního člověka bez ohledu na věk! Také vás zabaví na dlouhé hodiny a bude mít také pozitivní dopad na vaši představivost a kreativitu. Rozvíjí také manuální a umělecké dovednosti. 

 Počet fixů: 168 ks

 Počet hrotů na fixu: 2

 Typ inkoustu: alkohol

Obsahuje:

  • 168x fixy v různých barvách

  • Praktický pozdro

Rozměry: 

  • Délka fixy: 15 cm

  • Balení:  23 cm x 21 cm x 17 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní a výtvarné sady
Záruka: 2 roky
Barva: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: