Oboustranné fixy v pouzdře se stojánkem 80 kusů

344 Kč 284 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Každý fix má dva hroty – široký a tenký. Sada obsahuje: 80 fixů, plastový stojánek, pouzdro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné fixy s intenzivními barvami jistě podpoří kreativitu a povzbudí k vytváření nových krásných děl.

Až 80 fixů, které budou skvělou volbou bez ohledu na to, zda jste dítě, architekt, grafik, zkušený ilustrátor nebo kreslíř, který teprve začíná své umělecké dobrodružství. Fixy jsou skvělý nápad pro každého – můžete s nimi kreslit, psát, ilustrovat, skicovat, stínovat, navrhovat, barvit atd.

 Každý popisovač má  dva hroty , široký hrot – ideální pro malování na větší plochy a tenký hrot – pro vytváření tenkých a přesnějších linií pro zjemnění detailů. Správně zvolený hrot poskytne více detailů v kresbě nebo lepší krytí.

 Alkoholový inkoust poskytuje vynikající stínování - barvy se navíc snadno vzájemně mísí , což umožňuje rychlé prolnutí barev. Alkoholový inkoust také rychle pronikne do papíru, takže se při malování nerozmazává a po zaschnutí se stává stálým.

 Vybarvování nebo kreslení fixy je skvělá zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé. Dokonale procvičuje manuální zručnost a zároveň umožňuje uvolnit se a zapomenout na problémy.

 Sada obsahuje plastový stojánek, který bude jistě vhodným doplňkem při malování. Všechny popisovače budou vždy po ruce, pěkně uspořádané ve vhodných přihrádkách. Pouzdro, ve kterém jsou fixy zabaleny, je navíc ideální pro přenášení celé sady s sebou.

 Sada je perfektním dárkem pro každého kreativního člověka bez ohledu na věk! Také vás zabaví na dlouhé hodiny a bude mít také pozitivní dopad na vaši představivost a kreativitu. Rozvíjí také manuální a umělecké dovednosti. 

 Počet fixů: 80 ks

 Počet hrotů na fixu: 2

 Typ inkoustu: alkohol

Obsahuje:

  • 80x fixy v různých barvách

  • Plastový držák fixů

  • Praktický pozdro

Rozměry: 

  • Délka fixy: 15 cm

  • Základna: 16 cm x 13 cm x 3 cm

  • Balení: 17 cm x 13,5 cm x 16,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní a výtvarné sady
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: