Dětská nastavitelná jídelní židlička 2 tácek box krémová

Novinka
881 Kč 728 Kč bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručení

Nastavitelná, skládací jídelní židlička byla navržena s ohledem na pohodlí a styl a má masivní dřevěné nohy, které dodávají eleganci a odolnost. Pod sedákem židle je látkový úložný prostor, do kterého můžete uložit různé dětské doplňky, které se budou hodit při stolování - například hadříky nebo bryndáček. Věk: 6-36 měsíců. Rozměry: 56 cm x 77 cm x 94 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelná, skládací jídelní židlička byla navržena s ohledem na pohodlí a styl a má masivní dřevěné nohy, které dodávají eleganci a odolnost. Přírodní dřevo v kombinaci se světlými barvami ostatních prvků zapadne do každého interiéru.

Nohy židle jsou opatřeny gumovými koncovkami, díky kterým nebude celý kus nábytku při stolování klouzat. Židličku lze snízit na mini židličku.

Bezpečnost dítěte je na prvním místě, a proto je židle vybavena bezpečnostními pásy, které chrání dítě před nechtěným vypadnutím během jídla.

Nastavitelný jídelní podtácek s druhým táckem pro rychlé umytí je dalším užitečným prvkem židle. Umožňuje vám pohodlně podávat jídlo vašemu dítěti a udržovat pořádek, když vaše dítě nezávisle zkoumá jídlo. Odnímatelný tác navíc usnadňuje čištění stolu a udržuje věci kolem dítěte čisté.

Pod sedákem židle je látkový úložný prostor, do kterého můžete uložit různé dětské doplňky, které se budou hodit při stolování - například hadříky nebo bryndáček.

Při návrhu židle se počítalo i s její funkčností v menších interiérech - proto lze židli složit a pohodlně schovat do skříně nebo opřít o zeď, aby zabrala méně místa.

Výšku židle lze také měnit - to se provádí odpojením spodní části dřevěných nohou.

Dětská židlička na krmení je víc než jen kus nábytku – je centrem rodinných setkání u stolu a místem, kde může vaše batole objevovat chutě a textury jídla a učit se samostatně jíst.

Díky spojení funkčnosti, bezpečnosti a estetiky se jídelní židlička stává nepostradatelným prvkem vybavení každého rodiny.

Technické parametry:

Věk: 6-36 měsíců

Max. nosnost: 20 kg

Rozměry:

Židle (šířka x výška x hloubka): 56 cm x 77 cm x 94 cm

Sedák (šířka x výška x hloubka): 27 cm x 55 cm x 27,5 cm

Vzdálenost od sedáku k desce stolu: 56 cm

Deska stolu: 47 cm x 26 cm

Vzdálenost desky stolu od opěradla: 20-24 cm

Nádoba: 25 cm x 34 cm

Balení: 51 cm x 44 cm x 28,5 cm

Výrobek je balen v kartonovém obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židličky, věže
Záruka: 2 roky
Výrobca: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: