Pěnová hrací deka oboustranná zvířátka/ulice 179 x 198 x 1 cm

590 Kč 488 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Pěnová hrací deka oboustranná zvířátka/ulice 179 x 198 x 1 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podložka z pěny obra bude perfektním doplňkem do dětského pokoje! Umožní vám určit herní prostor a oddělit vaše dítě od studené podlahy!

Velké pěnové vzdělávací podložky lze použít jako koberec! Pěkný a barevný design vaše miminko nepochybně zaujme a povzbudí ho ke hře na konkrétním místě! To vám jako rodiči usnadní udržování pořádku!

Oboustranná pěnová podložka pro miminko má nejen vizuální, ale i vzdělávací hodnotu! Na jedné straně je panorama safari a na druhé straně okouzlující, rozmanité obrázky!

Tloušťka rohože je 1 cm a je třeba si uvědomit, že silné rohože jsou bezpečné rohože! Tloušťka určuje, zda bude mít vaše miminko měkký zážitek! Případné pády při učení chůze budou kompenzovány!

Podlahové rohože pro děti mohou být užitečným doplňkem při jejich prvních krůčcích! Díky tomu bude učení příjemnější a méně bolestivé!

Snadno přenosné skládací podložky, jako je tato, si můžete vzít s sebou na výlet, dovolenou nebo návštěvu přátel! To vám umožní vytvořit bezpečné místo pro hraní kdekoli.

Použitý materiál je voděodolný a snadno se čistí! Stačí jej otřít vlhkým hadříkem a lehkým saponátem, abyste odstranili veškeré nečistoty!

XPE pěna
Ochrání dítě před zraněním při pádu
Užitečné při učení chůze a plazení
Snadno se čistí
Protiskluzová struktura
Žádné věkové omezení
Materiál: XPE pěna

Rozměry:

Rozměr podložky: 179 x 198 cm x 1 cm
Balení: 91 cm x 40 cm x 11 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky, puzzle
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: