Dětská dřevěná kuchyňka MDF Lulilo Kuketo s doplňky 85 cm přírodní

1 578 Kč 1 304 Kč bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručení

Kovový dřez lze snadno vyjmout a naplnit vodou! Nechte malého kuchaře, aby si sám umyl ovoce na dezert nebo zeleninu k večeři! Díky tomu bude hrdý na to, že se může podílet na přípravě pokrmu a rozhodně si toho bude více vážit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká a krásně provedená kuchyně vás povzbudí k zábavě a malý kuchař nebude chtít přestat vařit!

Módní barvy a stylové provedení dělají z kuchyně přitažlivou nejen pro nejmenší, ale i pro rodiče. Skvěle zapadne do moderního i klasického interiéru.

Má mnoho funkcí skutečné kuchyně, je vybavena dřezem, kohoutkem, sporákem, mikrovlnnou troubou, ale i policemi a skříňkami! Díky tomu bude nalezení v budoucnu ve skutečné kuchyni mnohem jednodušší a příjemnější.

Ovládací knoflíky sporáku jsou velmi realistické a připomínají ty ve skutečném zařízení. Jejich otáčení nevyžaduje velkou sílu, vaše batole to zvládne bez problémů!

Kuchyňská sestava jako jedna z mála obsahuje sušičku, díky které naučíte své dítě prát příjemným způsobem! Nejlepší bude, když se vaše ratolest naučí mýt nádobí, které se těžko rozbije!

Kovový dřez lze snadno vyjmout a naplnit vodou! Nechte malého kuchaře, aby si sám umyl ovoce na dezert nebo zeleninu k večeři! Díky tomu bude hrdý na to, že se může podílet na přípravě pokrmu a rozhodně si toho bude více vážit!

Dětská kuchyňka je nejen skvělá zábava! V procesu "vaření" se dítě naučí mnoho potřebných a důležitých dovedností. A to vše s maximální bezpečností!

Obsluha hořáků na hraní vám umožní seznámit se s principem fungování těch skutečných bez rizika popálení! Batole bez potíží zvládne obsluhu sporáku, trouby i mikrovlnky a jeho ruce zůstanou v bezpečí!

Nechte své dítě samo uspořádat nádobí na vhodná a vhodná místa! Díky tomu se naučí organizovat prostor v souladu s vlastními potřebami a také se sám postará o pořádek a pochopí jeho hodnotu na pracovišti!

Příprava jídel je skvělá zábava, která nejenže umožňuje dynamicky rozvíjet fantazii , ale také pozitivně ovlivňuje manuální zručnost kuchaře! Krájení, mixování, nalévání a scezování zlepší jemnou motoriku a vaše prsty získají sílu a přesnost.

Tato kuchyně je perfektním řešením pro lidi, kteří rádi pečují o životní prostředí! Pokud je pro vás dobrý stav přírody důležitý, vyberte si výrobek, který se skládá převážně ze dřeva , díky čemuž znečišťuje životní prostředí mnohonásobně méně než jeho plastové protějšky! Výběrem dřevěné kuchyňky zajistíte svému dítěti nejen skvělou zábavu, ale také mu dáte možnost objevovat svět v jeho současné podobě, až bude větší! Péče o životní prostředí i v těch nejmenších částech každodenního života udrží přírodu nedotčenou.

Probuďte ve svém dítěti vášeň pro vaření! Možná se z něj v budoucnu stane skvělý kuchař!

Technické parametry:

Materiál : MDF, plast, dřevo

Rozměry kuchyně: 68 cm x 25,5 cm x 85 cm

Výška od podlahy k vrcholu : 37,5 cm

Průměr talíře: 11 cm

Rozměr desky : 16,5 cm x 11 cm

délka příboru: cca 13 cm

průměr hrnce : 9 cm

výška láhve : 8 cm

Rozměry balení : 92 cm x 30,5 cm x 15,5 cm

Baleno v kartonové krabici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné dětské kuchyňky
Záruka: 2 roky
Výrobce: INKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: